Medinės stalo pieštukinės

Pieštukinė
Pieštukinė

Mediniai pieštukinių komplektai

Norite, kad ant jūsų stalo viskas būtų savo vietose, tačiau neturite, kur sudėti visas priemones arba jos užima per daug vietos? Siūlome įsigyti išskirtinio dizaino medinį pieštukinių komplektą. Į šias pieštukines galėsite įsidėti ne tik pieštukus, rašiklius bei daugumą kanceliarijos priemonių, bet net ir mobilujį telefoną, kurį visada matysite ir reikalui esant galėsite greitai ir patogiai pasiimti. Daugiau jokios betvarkės ant stalo!

Visi pieštukinių komplektai yra rankų darbo, pagaminti iš aukštos kokybės medienos, yra patvarūs, ilgaamžiški ir kokybiški. Natūralaus medžio pieštukinės rinkinys puikiai tiks ir bus naudingas ant darbo, vaiko ar ofiso stalo. Įsigiję pieštukinės rinkinį galėsite pamiršti rašiklio ieškojimą stalčiuje ar kažkur po popieriais skambantį mobilųjį telefoną.

Turime daug pieštukinių rinkinių variantų ir galite net susidėti savo komplektą pagal esamus poreikius. Išsirinktite  pieštukinę sau ar kaip dovaną visada skubančiam kolegai.

Pieštukines įsigyti galite paspaudę ČIA

KAINOS NUO 22€

Dėl didesnių užsakymų ir papildomos informacijos kreiptis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

 

promi.ltpromidesign.lt   |  promidesing.com  |   promidesign.co.uk   |

Share: