Iškirtinio dizaino mediniai laikrodžiai

laikrodziai

Išskirtinio dizaino natūralaus medžio laikrodžiai

Ar jums dažnai pasidaro įdomu, koks dabar yra laikas? O gal vis kažkur nespėjate, nes pažvelgę į sieną ant jos nieko nerandate? Tuomet siūlome jums įsigyti išskirtinio dizaino, rankų darbo ir aukštos kokybės medienos laikrodžius, kurie savo unikalumu dažnai privers į juos pasižiūrėti. Daugiau nebevėluosite į svarbius susitikimus ir nereikės kiekvieną kartą traukti telefono, norint patikrinti laiką.

Laikrodžiai yra pagaminti ir išgraviruoti naudojant lazerius, kas leidžia laikrodžius sukurti labai detalius ir gražius. Taip pat laikrodžiai yra tvirti, patvarūs bei ilgaamžiški, nes yra pagaminti iš kokybiškos ir sertifikuotos medienos, kuri laikrodžius paverčia išskirtiniais ir žymiai gražesniais už tuos, kuriuos kasdien matote parduouvių lentynose.

Gaminame ne tik sieninius, bet ir stalinius laikrodžius, kuriuos galite pasistatyti ant vaiko, virtuvės ar ofiso stalo. Taip pat tai gali būti puiki, praktiška ir įsimintina dovana visur vėluojančiam draugui ar kolegai.

Laikrodžius įsigyti galite paspaudę ČIA

KAINOS NUO 17€

Dėl didesnių užsakymų ir papildomos informacijos kreiptis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

 

promi.ltpromidesign.lt   |  promidesing.com  |   promidesign.co.uk   |

Share: