Medinės dėžutės ir rezervacijos stendai

Medinės universalios dėžutės ir rezervacijos stendai staliukui

Plataus panaudojimo aukštos kokybės medienos dėžutės, kurias tobulai galima panaudoti kavinėje, restorane ar bare įdėti čekius, servetėles ir kitus smulkius daiktus. Įsigijus keletą dėžučių būtų galima gražiai surūšiuoti stalo įrankius. Šviesios spalvos natūralaus medžio dėžutės puikiai derės ant bet kokio stalo. Taip pat dėžutę galima panaudoti ir sudėti pieštukus, teptukus, tušinukus ar kitus kanceliarinius įrankius. Graži, patogi ir praktiška detalė virtuvei, kavinei ar kambariui.

Dėžutės yra pagamintos iš vientisos aukštos kokybės medienos, yra tvirtos ir ilgaamžiškos, gaminant labiausiai atsižvelgiama į kokybę. Ant dėžutės galime išgraviruoti jūsų pasirinktą užrašą, paveiksliuką, piešinį ar logotipą.

Taip pat gaminame medinius ženklus staliukui su lazeriu graviruotu užrašu „rezervuota“. Ženklas yra pagamintas iš aukštos kokybės medienos, yra tvirtas, ilgaamžiškas ir nenusitrina. Ženklą puikiai galima panaudoti pagal paskirtį kavinėje, restorane ar užeigoje. Taip pat galima keisti užrašą ant ženklo ir išgraviruoti jūsų pasirinktus skirtingus žodžius iš abiejų pusių , pavyzdžiui „dirbame“ ir „nedirbame“, arba galime išgraviruoti jūsų norimą logotipą ar pavadinimą, kuris puikiai tiks ir namie ant lentynos, ir ofise ant posėdžių stalo.

Šiuos praktiškus, išskirtinius ir puikiai atrodančius daiktus maloniai kviečiame įsigyti susisiekę su mumis šiais kontaktais:

Tel: +370 673 09003

Tel: +370 683 41282

Email : info@promi.lt 

Share: