Tūrinės raidės ir šviesdėžių gamyba

turiniai uzrasai ir iskabos

Turinių raidžių ir iškabų gamyba

Gaminame iškabas ir reklama ant parduotuvių fasadų. Pjaustome turines raides ir logotipus. Taip pat siūlome reklaminių raidžių dažymą pagal Jūsų pasirinkta RAL paletės spalvą.

Dinamiškos, prikaustančios dėmesį ir traukiančios akį tūrinės raidės, šviečiantys logotipai, fasado ženklai ir iškilūs pavadinimai bei kiti tūriniai elementai yra neįtikėtinas pasirinkimas bet kuriai organizacijai, kuri tikisi pritraukti naujų pirkėjų bei klientų.

Tūrinės raidės, paprastai žinomos kaip 3D raidės arba iškilusios raidės, tekstas ar logotipai, turintys gylį sukelia žmonių susidomėjimą nuobodžia erdve. Ganėtinai nesunkiai pagaminami šie ženklai: formuojami, liejami, gaminami arba pjaunami iš įvairių medžiagų.

Tūriniai ženklai ir iškabos yra geras reklaminis sprendimas, verslo savininkams dėl ilgaamžiškumo, gero matomumo ir patrauklumo potencialiems klientams.

Mūsų PROMI komanda garantuoja, kad individualūs tūriniai logotipai yra protingas sprendimas bet kokiai įmonei. Nesvarbu, ar jūs valdote restoraną, saloną, kavinę, vyriausybės pastatą ar bažnyčią. Mūsų tūrinės raidės ir iškabos tikrai atrodys puikiai tiek jūsų patalpose, tiek išorėje.

Mes pagal užsakymą gaminame turines raides, kurios pagamintos taip, kad būtų gerai matomos, kad pritrauktų ir praplėstų Jūsų klientų ratą. “Promi” renkasi tinkamiausias medžiagas šviesdėžių gamybai. Po šviesdėžių montavimo, galite tikėtis, kad daugelį metų  jūsų įmonės tūrinės raidės ir prekės ženklas trauks klientus.

Dėl iškabų gamybos ir montavimo kreipkitės į mus el. paštu info@promi.lt  arba telefonu.

Share: