Rubinės numeriukai ir žetonai

rbines zymejimas

Plastikiniai rūbinės žetonai, aliuminiai rūbinių numeriukai arba mediniai numeriai rūbinėms.

Profesionaliai pagaminti plastikiniai rūbinės žymekliai visada atrodys geriau nei popieriniai lapeliai su numeriais. Numerėliai taip pat yra patvaresni ir ilgaamžiškesni bei mažiau pametami ar susidėvintys.

Mūsų asortimente yra aliuminiai, mediniai, plastikiniai, organinio stiklo numeriai. Rubinės žymekliai yra frezuojami įgilinant aliuminio kompozito ar medienos detales. Organinio stiklo numeriai ar faneros žymekliai yra graviruojami ir tokiu būdu skaičiai tampa gerai matomi su ryškiu įspaudu. Žetonai kartu komplektuojami su mažais numeriais kurie tvirtinami drabužių ar daiktų kabykloje. Maža plastikinė etiketė, kurios dydis yra ketvirtadalis kreditinės kortelės dydžio. Mes gaminame ir rūbinės numeriukus daugeliui viešbučių ir restoranų su prekės ženklu, logotipu ar konkrečiu dizainu.

Mes taip pat sandėlyje turime iš anksto paruoštų rūbinės numerelių, kurie yra standartinio dydžio. Šie rūbinių numerėliai idealiai tinka renginiams ir konferencijoms. Pasirinkite tik iš spalvos ir numeracijos. Rūbinių etiketės taip pat puikiai tinka rankinėms ar lagaminams. Dėl detalesnės informacijos susijusios su rūbinės numerėliais ir sandėlio likučiais kreipkitės el. Paštu info@promi.lt arba telefonu.

Rubinės numeriukai gali buti dekoruojami su Jūsų logotipais, tekstais ar kitais grafiniais elementais. Frezavimas žetonų medžiagoje padaro tikslų griovelį, kuris sukuria reljefinį vaizdą. Numerėlių graviravimas leidžia atvaizduoti, net ir smulkiausią grafinį elementa, logotipa ar kita specialų ženklinimą.

Share: