Medzio graviravimas
01
Vas

Kas yra graviravimas? Kaip tai atsirado?

Kada atsirado graviravimas?

 

Graviravimas kaip paslauga atsirado Reino slėnyje Vokietijoje ir šiaurės Italijoje maždaug XV amžiaus viduryje. Kiek žinoma iš istorinių šaltinių, kad pirmiausia graviravimą pradėjo naudoti vokiečių auksakaliai, dabar žinomi tik jų inicialai ar slapyvardžiai, iš kurių žymiausias yra meistras E.S.

 

Kokios yra graviravimo rūšys?

 

Graviūra reiškia tam tikro dizaino įpjovimą į įvairių rūšių medžiagas. Graviravimas yra puikus dekoravimas, kuris naudojamas ir saugumo tikslais. Tai vienas seniausių grafikos metodų. Yra įvairių tipų graviravimo, tokių kaip:

 

Ėsdinimas

 

Ėsdinimas yra graviravimo rūšis, naudojama ant kristalo, akmens ar stiklo. Jis naudojamas žymėti raides, logotipus ir grafiką ant tokių daiktų kaip vyno buteliai, vazos ir dekoratyvinės detalės. Dažniausiai ėsdinimas buvo atliekamas naudojant stiprią rūgštį. Rūgštis buvo naudojama išėsdinti metalo paviršių, kad būtų sukurtas norimas dizainas. Šiandien yra alternatyvių chemikalų, kurie naudojami pakeičiant rūgštis.

Ėsdinimas turi daug privalumų, kai jums reikia gaminti didelius kiekius gaminių. Ėsdinimas yra ypač tikslus. Tai greita ir ilgaamžiška. Tai puikus pasirinkimas, nes gali būti naudojamas plačiam spektrui medžiagų.

 

CNC graviravimas

 

Rotacinis graviravimas plačiai naudojamas įvairioms medžiagoms, įskaitant auksą, sidabrą, varį, aliuminį, medį, plastiką, akrilą. Šis graviūrų tipas naudojamas iškirpti raides, logotipus, grafinius elementus ant tokių daiktų kaip plokštės, medienos masyvas, plastikas ir kt.

Graviravimas frezuojant su freza atliekas įrankiui sukantis 15 000 – 25 000 kartų per minutę. Tokių būdu medžiagą galima graviruoti, frezuoti ar pjaustyti. Deimantinis graviravimas yra rotacinio graviravimo forma. Deimantinė freza apdirba mdf, obs ar hpl plokštes ypač tiksliai ir precižiškai. Vienas geriausių dalykų, susijusių su cnc frezavimu, yra tas, kad jis tinkamas įvairioms medžiagoms.

 

Graviravimas lazeriu

 

Graviravimas lazeriu tinka įvairių rūšių medžiagoms, įskaitant metalą, akmenį, odą, medieną, plastiką, organinį stiklą ir gumą. Graviravimas lazeriu yra labai tikslus ir tvarkingas. Jis naudojamas dekoruoti taures, apdovanojimus, bei kuriant vardo ženkliukus. Šis graviravimo būdas naudoja šviesos pluoštus, kitaip vadinamu lazeriu. Jis skiriasi nuo tradicinių graviūrų būdų, nes nenaudoja rūgšties. Galima naudoti personalizuojant vienetinius gaminius ir pasirinkti norimą gylį. Graviruojant lazeriu, šviesos spinduliai degindami medžiagą pavirsta garais, dėl to graviūrą tampa nuosekli ir lygi. Graviruojant lazeriu, išlaikoma originali jūsų medžiagos formą. Tai yra geriausias pasirinkimas, personalizuojant Jūsų dovanas. Kadangi tai yra labai tikslu ir greita, šis būdas idealiai tinka logotipams ir serijos numeriams.

Ar galvojote apie graviravimą? Nesvarbu, ar norite graviruoti dovanas savo mylimam žmogui, namų apyvokos reikmenis ar komerciniais tikslais.

Personalizuotas graviravimas paverčia jūsų namų apyvokos daiktus išskirtiniais. Jei, pavyzdžiui, turite pjaustymo lentą, tai yra puiki investicija. Graviruodami galite paversti visą tai ilgalaike investicija.

Jei mėgstate minimalizmą ar kažkas, kas teikia pirmenybę kuklumui, graviruoti gaminiai yra puikus sprendimas. Jie leidžia bet kuriuos jūsų namų apyvokos daiktus paversti lobiais. Graviravimas palieka asmeninę žinutę. Jie yra gražūs ir ilgaamžiai. Jūsų dovanų graviravimas gali būti amžinas.

graviravimo paslaugos
odos ir tekstiles graviravimas ir pjovimas
plastiko graviravimas
lazerinis graviravimas