Plokštės gamybai

mdf plokstes gamybai

LMDP plokštės

Dažniausiai naudojamos plokštės baldų gamyboje yra medžio drožlių (LMDP). Gaminami paviršiai būna įvairių spalvų taip pat gali būtų medžių imitacijos. LMDP plokštės būna skirtingų tekstūrų, tokiu kaip medžio ar apelsino žievės. Populiariausi matmenys 2440x1830mm, 2800x2070mm. Storiai: 12mm, 16mm, 18mm.

Medžio masyvo skydai

Medžio masyvo skydai plačiai naudojami laiptų, baldų, palangių gamyboje. Šis produktas yra ekologiškas ir švarus jo gamybai dažniausiai naudojama medieną yra pušis, beržas, jų kaina yra pigesnė, nei ąžuolo arba uosio kaina. Masyvo klijuoti skydai yra gaminami iš ištisinių tašelių, todėl jie turi išskirtinė išvaizdą ir tekstūrą. 

Vidutinio tankio medžio dulkių plokštė – MDF

MDF tai vidutinio tankio medžio dulkių plokštė, kuri yra gaminama iš medienos plaušelių, kurie yra surišami spaudimo būdu. Šį plokštė turi labai geras fizines savybės kūrių dėka yra puikiai tinkama mechaniniam apdirbimui, CNC frezavimui. MDF plokštė yra plačiai naudojamą baldų, virtuvių, pertvarų, dekoracinių širmų, lentynų, stalų, kėdžių, interjero detalių, reklaminių stendų, vakuminio formavimo formų gamyboje.

Share: