Paslaugos

Mūsų siekis - geriausia kokybė!

frezavimo paslaugos

CNC Frezavimas

Medienos plokščių pjaustymas ir apdirbimas. Medienos pjaustymas, plastiko pjaustymas, organinio stiklo. MDF plokščių frezavimas. Aliuminio pjaustymas ir frezavimas.

lazerinis graviravimas

Graviravimas

Graviravimas ir graviravimo paslaugos. Medinių, plastikinių, stiklinių daiktų graviravimas. Dovanų graviravimas. Nuotraukų graviravimas. Keramikos, akmens ir metalo graviravimas.

pjovimas lazeriu

Pjovimas Lazeriu

Faneros ir kitu medienos gaminiu pjaustymas lazeriu. Organinio stiklo, plexiglas pjovimas lazerinėmis staklėmis. Popieriaus pjaustymas lazeriu. Plastiko pjovimas lazeriu. Gumos, tekstilės pjovimas lazeriu.

sviecianti iskaba

Iškabų gamyba

Parduotuvių ir ofisų šviesdėžių ir reklamos skydų gamyba. Reklama ant sienos ,pastato, durų. Įvairių iškabų ir lentelių su nuoroda gamyba ir montavimas. Šviečianti reklama ant sienos.

spalvoti lipdukai

Lipdukų gamyba

Plastikiniai, popieriniai, skaidrūs lipdukai ir jų gamyba. Termo spauda ir lipdukai ant marškinėlių ir kitos tekstilės. Spauda ant kepuraičių. Lipdukai ant automobilių. Lipduku pjaustymas. Spalvotų lipdukų ir lipnių etikečių gamyba.

3d spausdinimo paslaugos

3D Spausdinimas

Spausdinimas 3D spausdintuvu. ABS ,PLA plastikinių detalių gamyba. Prototipų spausdinimas ir gamyba 3D printeriu. Maketų spausdinimas is balto ir skaidraus plastiko. 3D detalių gamyba.

daiktu zymejimas

Markiravimas

Įrenginių lentelių markiravimas ir gamyba. Automobilio veidrodėlių, lempų markiravimas ir žymėjimas nuo vagysčių. Metalo markiravimas ir aliuminio plokštelių žymėjimas lazeriu.

dizaino paslaugos

Dizainas/Maketavimas

Dizaino ir maketavimo paslaugos. Logotipų kūrimas ir maketavimas. Gamybinių brėžinių ruošimas pagal jūsų pasirinkta dizainą. Brėžinių maketavimas ir techninių brėžinių gamyba. Vizualizacijų kūrimas ir paslaugos.

unikalios dovanos

Unikalios Dovanos

Dovanos iš medžio. Kalėdinės dovanos ir jų idėjos. Dovanos mamai ir tėčiui. Įdomios dovanos vaikams. Vestuvinės dovanos jauniesiems. Krikštynų dovanos krikšto tėvams. Dovanos liudininkams.

nestandartiniai baldai

Baldų Gamyba

Virtuvinių komplektų gamyba ir montavimas. Unikalių baldų gamyba. Gaminame stalus, kėdes, lentynas, spintas ir kitus individualius baldus. Lentynos gamybai , garažui ir namams. Medinės komodos ir spintos. Stalviršių ir palangių gamyba.

TURITE KLAUSIMŲ? NORITE GAUTI PASIŪLYMĄ? PARAŠYKITE MUMS!