Ofisas Jūsų namuose!

laikrodziai
stendai
stalai

Ofisas Jūsų namuose!

  Seniai svajojate atsikratyti senų daiktų ir savo kambario aplinką paversti gražesne bei modernesne? Tuomet Promi Design siūlo jums padėti tai įgyvendinti. Susikurkite savo kambario apliką kaip ofiso jau dabar!

Tikriausiai kiekvienam ofisui yra reikalingas patvarus ir ilgaamžiškas stalas? Promi jums siūlo platų kokybiškų bei išskirtinių stalų pasirinkimą. Reguliuojamo aukščio stalai su į vidų įmontuotu nešiojamo kompiuterio dėklu , arba modernūs Karya stalai tikrai suteiks jūsų naujam ofisui išskirtinio žavesio. Jūsų nešiojamam kompiuteriui ar monitoriui mes sukūrėme specialius stovus, ant kurių galime išgraviruoti užrašą ar ženklą pagal jūsų poreikius. O, kad nepamirštumėte svarbių užduočių atlikti laiku ar papietauti, mes taip pat sukūrėme išskirtinę laikrodžių kolekciją. Išsirinkite savo laikrodį, kuris savo unikalumu tikrai jus privers dažniau į jį žvilgčioti. Ir tai dar toli gražu ne viskas!

Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ir raskite dar daugiau nuostabių ir išskirtinių dalykų savo ofisui ar namams !

Visi Promi Design gamybos produktai yra sukurti ir išbandyti mūsų dizainerių. Kuriant produktus naudojame tik aukščiausios kokybės, tvarias ir ekologiškas medžiagas. Kiekviena detalė apdorojama pasitelkiant naujausias technologijas, o vėliau visos detalės rankomis yra sujungiamos į vieną nuostabų bei ilgaamžišką produktą. Kiekvieną daiktą kuriame kaip sau, todėl jums paėmus į rankas ar palietus mūsų gaminį nekils jokių klausimų dėl jo kokybės !

Dėl užsakymų kreipis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

 

promi.ltpromidesign.lt   |  promidesing.com  |   promidesign.co.uk   |

Share: