Medinės vardinės taupyklės

Medinės vardinės taupyklės

Personalizuotos medinės taupyklės su permatomu organiniu stiklu

Tai yra puiki proga vaikams mokytis taupyti. Įkvėpti ir mokyti vaiką taupyti galite jam padovanodami medinę taupyklę su skaidriu organiniu stiklu, kuris leidžia stebėti, kaip didėja monetų skaičius  taupyklėje, kas savaime didina motyvacija neišleisti jau turimų santaupų veltui ir neversti vaiko kiekvieną kartą išpurtyti taupyklės kai pasidaro įdomu, kiek jau yra sutaupyta. Pirmos vardo raidės formos aukščiausios rūšies medžiagų – uosio masyvo medienos ir skaidraus bei patvaraus organinio stiklo taupyklė suteiktų išskirtinumo vaiko kambariui ir būtų puiki dekoracija. Taupyklės viršuje esanti ertmė leis patogiai įmesti monetas, o norint jas išimti tereikės tik atsukti kelis metalinius varželius, kad nuimti ir vėl uždėti stiklą, kas vaikam gali pasirodyti sudėtinga ir tai tik dar labiau skatintų motyvaciją taupyti.

Personalizuota medinė taupyklė būtų praktiška, išskirtinė, originali ir įsimintina  dovana ne tik vaikui, bet ir kitoms artėjančioms šventėms. Tai nuostabi Kalėdų dovana artimam žmogui, vaiko krikštynoms, ar  vestuvių dovana jaunavedžiams. 

Galime pagaminti bet kurios vardo raidės taupyklę arba galite išsirinkti kitokios formos bei išskirtinio dizaino taupyklę mūsų puslapyje.

Taip pat siūlome graviravimą ant jūsų norimos promidesign taupyklės. Galime išgraviruoti jūsų vaiko vardą arba kitą pasirinktą žodį.

Norėdami įsigyti taupyklę spauskite čia

KAINOS NUO 28€

 

Dėl didesnių užsakymų kreipis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

 

promi.ltpromidesign.lt   |  promidesign.com  |   promidesign.co.uk   |

Share: