Interaktyvūs šuns žaislai

Edukaciniai šuns žaislai

Dažnai tenka palikti savo keturkojį draugą vieną namie? O gal norite jam duoti įdomios, naudingos, smegenis ir intelektą lavinančios veiklos? Nuo šiol tai galite padaryti įsigydami puikų edukacinį ir specialiai šunims pagamintą žaislą.

Žaislas yra pagamintas iš kokybiškos, tvirtos ir ilgaamžiškos medienos, todėl jums nereikės pergyventi, kad augintinis žaislą sugrauš ar sulaužys. Mediena yra beskonė ir kieta, o ištraukiamos detalės pakankamai didelės ir saugios, todėl jūsų augintinis žaislo sukramtyti ar praryti tikrai nesugalvos. Taip pat žaislas yra pritaikytas visokių dydžių šunim, nes detalės išsiima pakankamai lengvai, o šone esantis stalčiukas su skanėstais yra pakeltas, nesitrins į žemę ir nesukels neaiškumų ar papildomų kliūčių.

Žaislu naudotis labai paprasta. Norint pasiekti paslėptą skanėstą šuniukui tereikės išimti žaislo viršuje esantį kaulo formos medinį kaištį ir tada patraukti už šone išsikišusio medinio kauliuko. Žaislas turi ertmę su dangteliu viršuje ir keturias atsidarančias sekcijas su skanėstais šonuose, todėl jūsų augintinis turės pasistengti norint juos pasiekti. Taip pat žaislas puikiai tiks auginanties daugiau nei vieną keturkojį ir lavinti juos jums net nebūnant namuose! Daugiau nereikės pergyventi, kad šuneliui vienam namuose  trūksta veiklos arba liūdna.

 Esant norui galime galime išgraviruoti jūsų augintinio vardą.

Šunų žaislus įsigyti galite paspaudę ČIA

KAINOS NUO 23€

Dėl didesnių užsakymų ir papildomos informacijos kreiptis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

 

promi.ltpromidesign.lt   |  promidesing.com  |   promidesign.co.uk   |

Share: